خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / ++C / کتاب آموزش برنامه نویسی کیوت با سی پلاس پلاس

کتاب آموزش برنامه نویسی کیوت با سی پلاس پلاس

کتاب آموزش برنامه نویسی کیوت با سی پلاس پلاس

کتاب آموزش برنامه نویسی کیوت با سی پلاس پلاس

در این کتاب به برنامه نویسی سی پلاس پلاس با کیوت (Qt) می پردازیم.سی پلاس پلاس یکی از قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود ، این زبان برنامه نویسی امکانات و قابلیت های مختلفی را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد.ما در این کتاب آموزش برنامه نویسی کیوت با سی پلاس پلاس را برای عزیزان آماده کرده ایم.

سی پلاس پلاس چیست ؟

++C (بخوانید سی پلاس‌پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند.++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *