خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / کتاب آشنایی با مدارک بین المللی شبکه

کتاب آشنایی با مدارک بین المللی شبکه

 دانلود کتاب آشنایی با مدارک بین المللی شبکه

کتاب آشنایی با مدارک بین المللی شبکه

کتابی که در این مطلب قرار داده شده ، به موضوع مدارک بین المللی و مهم در مبحث شبکه های کامپیوتری می پردازد و شما را با این مدارک به طور کلی آشنا می شوید و که هر مدرک چه میزان اعتبار دارد و دارنده آن مدرک چه تخصص هایی دارد و … ، همین حالا این کتاب کاملا رایگان و با لینک مستقیم برای دانلود آماده است و می توانید از وب سایت مهندسی کامپیوتر دریافت نمایید ، امیدواریم این مطلب مورد پسند شما قرار بگیرد ، موفق باشید .

 

توضیحات :

مدارک بین المللی شبکه های کامپیوتری : شما در این جزوه با انواع مدارک شبکه و مدارک شرکت های سیسکو و مایکروسافت و … آشنا خواهید شد. این مدارک در بسیاری از کشورهای خارجه به عنوان یکی از ملاک های استخدام به شمار میرود در کشور ما نیز موسسه های گوناگونی به برگزاری این دوره ها میکنند و شما را  برای آزمون های این مدارک شبکه آماده و یا به شما مداریک بین المللی شبکه اعطا می کنند. در بسیاری از کشور ها می توان این مدارک را معدل مدارک دانشگاهی هم تراز نمود. شما رد این جزوه به اطلاعات بیشتر در این باره دست خواهید یافت.

 

مباحث دیگر مربوط به درس شبکه های کامپیوتری را می توانید در این بخش مشاهده نمایید

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *