خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / دانلود کتاب بررسی حمله های Dos

دانلود کتاب بررسی حمله های Dos

دانلود کتاب بررسی حمله های Dos

دانلود کتاب بررسی حمله های Dos

در این مطلب برای شما کاربران گرامی وب سایت مهندسی کامپیوتر کتاب بررسی حمله های DoS و DDoS را آماده دانلود کرده ایم که شما هم اکنون می توانید این کتاب را کاملا رایگان دانلود نمایید . همچنین قابل ذکر است این کتاب دارای دو بخش کلی حملات Dos و حملات DDos می باشد و نویسنده آن مهران صاحب کوهی می باشد . مطالب پر بار این کتاب در 66 صفحه گنجانده شده ، و در ادامه هم درباره محتوا و موضوع کتاب توضیحات دقیق تری درج شده است . موفق باشید 

توضیحات :

حمله DoS : یکی از روشهای تکذیب سرویس جهت از دسترس خارج ساختن یک سرویس می باشد که هکر ها جهت متوقف کردن و باز داشتن ارائه خدمات در یک سازمان و یک وب سایت انجام می دهند.Denial of Service در واقع یک نوع حمله اختلال در کار سرویس می باشد که این حملات یکی از مشهورترین روشهای مناسب جهت حمله اینترنتی می باشد که اکثر اوقات یکی از تنها روشهای هکر های جهان به شمار می آید در این کتاب شما با روشهای جلوگیری از حملات داس و تکذیب سرویس آشنا خواهید شد و خواهید توانست بهترین روش را برای جلوگیری از این نوع حملات اتخاذ کنید.

سرفصل ها :

  • حملات Dos ( تکذیب سرویس )
  • حملات DDoS ( حملات تکذیب سرویس توزیع شده )
  • هر فصل دارای زیر موضوعات مرتبط می باشد

 

مباحث دیگر مربوط به شبکه های کامپیوتری را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *