خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / دانلود جزوه آشنایی با شبکه های نسل آینده NGN

دانلود جزوه آشنایی با شبکه های نسل آینده NGN

دانلود جزوه آشنایی با شبکه های نسل آینده NGN

دانلود جزوه آشنایی با شبکه های نسل آینده NGN

در این مطلب جزوه ای برای آشنایی با شبکه های نسل آینده برای شما تهیه شده ، شبکه های نسل آینده از ترکیب سه شبکه PSTN , PLMN , PSDN شکل میگیرد و شبکه ای قدرتمندی است که در حال رشد و تکامل است ، شما با مطالعه این جزوه با شبکه NGN به طور کامل آشنا می شوید در ادامه هم توضیحات بیشتری درباره شبکه های NGN آورده شده است و فهرست مطالب کتاب هم قرار دارد ، موفق باشید .

توضیحات :

آموزش شبکه های NGN : در قرن حاضر حركت به سمت ارتباطات پرسرعت حائز اهميت بسيار زیادی می باشد، به همين دليل است كه سخن از NGN (Next Generation Network ) به ميان آمده است. نحوه ارتباط مردم در سالهاي اخير بواسطه وجود اينترنت تغيير كرده و مردم خواهان ارتباط Real Time هستند. با وجود اينترنت اين ارتباطات بصورت چندگانه در آمده است که همگي بايد بصورت واحد، Call، تبديل شود. رقابت فشرده و افزايش حجم ترافيك ديتا، ارائه دهندگان سرويسهاي مخابراتي را ناگزير به بازنگري شبكه موجود كرده است. راه حل اين مسئله پياده سازي NGN در شبكه تلفني است. در اين ميان شبكه اي كه بتواند با توليدات نسل جديد هماهنگ شود يك شبـكه پويا ناميده مي شود. NGN قابليت ارائه سرويسهاي مختلف به صورت Packet Oriented و قابليت كنترل و مديريت از يك نقطه را دارا است. اين تحقيق به معرفي قابليت هاي NGN و دلايل پياده سازي آن، در شبكه مي پردازد. تاكيد NGN بر تعيين استراتژي‌گذر از سيستم فعلي، خصوصاً Circuit Switch، به سمت Softswitch مي باشد. با توجه به اينكه NGN يك مبحث جديد مخابراتي است، اكثر منابع و مراجع مورد استفاده در اين مجموعه از سايت هاي اينترنتي شركت هاي معتبر مخابراتي استخراج شده است.

سرفصل ها :

  • مقدمه ای بر NGN
  • معماری NGN
  • اجزای NGN
  • مسیریابی و شماره گذاری NGN
  • سناریو های گذر
  • پروتکل های NGN
  • مدیریت شبکه های NGN

 مباحث دیگر مربوط به درس شبکه های کامپیوتری را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

 
 
قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *