اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / عمومی / آموزش توابع ریاضی و مثلثات در اکسل 2013

آموزش توابع ریاضی و مثلثات در اکسل 2013

آموزش توابع ریاضی و مثلثات در اکسل 2013

آموزش توابع ریاضی و مثلثات در اکسل 2013

در این پست کتابی رو آماده کردیم که بیشتر به درد کسانی میخورد که در زمینه حسابداری فعالیت دارند و میخواهند در نرم افزار اکسل از توابع ریاضی یا مثلثات استفاده کنند این کتاب در قالب 62 صفحه نگارش شده است که میتوان گفت توابع مهم و کاربردی رو آموزش میدهد . در این کتاب 70 تابع از توابع اکسل 2013 در زمینه ریاضی و مثلثات math & trig به زبانی ساده ترجمه شده و برای هر کدام مثال هایی ساده با حل آن طرح شده است. که میتوانید از همین پست دانلود کنید .

توضیحی هم در مورد نرم افزار اکسل بدهیم شاید خیلی از دوستان اطلاعاتی در مورد این نرم افزار پر کاربرد نداشته باشند ، مایکروسافت اکسل (به انگلیسی: Microsoft Excel)، جزء برنامه‌های صفحه گسترده است. این نرم‌افزار، توسط شرکت مایکروسافت نوشته، توسعه و پخش می‌شود.

این نرم‌افزار برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و اواس ده اپل ارائه شده است. البته نسخه‌ای از این نرم‌افزار در مجموعهٔ ویندوز فون آفیس ارائه شده است که مخصوص سیستم عامل تلفن همراه ویندوز فون می‌باشد. نسخه‌ای از این نرم‌افزار نیز در مجموعهٔ مایکروسافت آفیس لایو ارائه شده است که به صورت رایانش ابری، اجرا می‌شود.

این برنامه برای محاسبات ریاضی (با قابلیت انجام محاسبات دشوار ریاضی) و ترسیم نمودار به وسیلهٔ ابزارهای گرافیکی به کار می‌رود. اکسل بعد از نسخهٔ ۵ در ۱۹۹۳، جزئی از مایکروسافت آفیس شد.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *