کتاب آموزش ۱۰۱ ترفند CSS در طراحی وب

کتاب آموزش101 ترفند CSS در طراحی وب

کتاب آموزش ۱۰۱ ترفند CSS در طراحی وب

CSS یک زبان کدنویسی حرفه ای برای بخشیدن طرح ، گرافیک و نیز شکل و شمایل مورد نظر کاربر طراحی شده است.این نوع زبان کدنویسی جهت کامل شدن وابسته به سایر کدنویسی هاست.CSS براستی یک دنیاست در کدنویسی.این زبان کدنویسی با فراهم کردن هزاران امکان برای طراحان توانسته هم اکنون یکی از بهترین زبان های کدنویسی باشد.

ترفند های فراوانی در زمینه css هنگام طراحی وب برایتان آماده کرده ایم ، می توانید با دانلود این کتاب همه آن ها را فرا بگیرید.

CSS چیست ؟

شیوه‌نامهٔ آبشاری یا روی‌انداز آبشاری سَبْک یا سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS: Cascading Style Sheets) در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌ اس‌ اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است.شیوه‌نامهٔ آبشاری از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود. به گفته‌ای ساده تر، این دستورها روش نشان داده شدن قلم‌ها و اندازه‌شان، رنگ‌ها و پس زمینه‌ها، روش چیدمان موزاییک‌های دربرگیرنده داده‌ها (دیواره‌ها)، و بسیاری دیگر از عنصرهای ساختار هر صفحه وب را، درون خود جای می‌دهند.

Css برنامه نویسی

جعبه دانلود

عنوان : دانلود کتاب آموزش 101 ترفند CSS در طراحی وب لینک دانلود : دانلود با لینک مستقیم

دیدگاه خود را بیان کنید