کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یکی از دیگر از زبان های کدنویسی می باشد که کمک های شایانی به سایر زبان ها می کند.بسیاری از زبان های کدنویسی از جمله HTML ، PHP و… در بسیاری از موارد وابسته به جاوا اسکریپت می باشند.از جمله کار هایی که می توان با جاوا اسکریپت در کدنویسی انجام داد می توان به موارد مقابل اشاره کرد : حساب کردن ، کار با تاریخ و زمان ، انجام عملیات های ریاضی و …

ما در این کتاب آموزش جاوا اسکریپت را برایتان آماده کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

جاوا اسکریپت چیست ؟

جاوا اسکریپت (به انگلیسی: JavaScript) زبان برنامه‌نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است.
علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همینرو دستورهای متداول مانند if, for, try..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند.
این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد.
به علت این قابلیت زبان جاوا اسکریپت برای ساختن نمونه از سیستم مناسب می‌باشد.

برنامه نویسی

جعبه دانلود

عنوان : دانلود کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت لینک دانلود : دانلود با لینک مستقیم

۲ نظر

  1. سلام لینک بالا مال دانلود کتاب اموزش Php-mysql- هست

دیدگاه خود را بیان کنید