حل المسایل کتاب شبکه کوروس.راس

حل المسایل کتاب شبکه کوروس.راس

حل المسایل ویرایش ۶ کتاب شبکه کوروس.راس

 این کتاب حل التمرین  شبکه کوروس.راس به زبان اصلی می باشد که از دروس کارشناسی ارشد کامپیوتر می باشد در ۱۶۰ صفحه.اشاره می کند، پایان هر فصل تعدادی تمرین، سوال و مسئله داده که مربوط به همان فصل می باشد که از این سوالات علاقه مندان به شبکه، اساتید و دانشجویان می توانند استفاده لازم را ببرند. این کتاب در ۹ فصل آمده است، این کتاب به صورت زبان اصلی  است

در دینای امروز تمایل به برقراری ارتباط و انتقال و تبادل اطلاعات بین رایانه های متفاوت و اتصال رایانه ها به یکدیگر و تشکیل یک شبکه از شبکه ها نیز روز به روز در حال افزایش می باشد. اما مشکل عمده این این است که در دنیا شبکه های بسیاری وجود دارند که الزاما همه آنها از مدل مرجع OSI استفاده نمی کنند. سخت افزار و نرم افزار شبکه ها الزاما با یکدیگر یکسان نمی باشند. بنابراین ایده اتصال شبکه های گوناگون به یکدیگر وایجاد یک شبکه واحد هر چند مزایای زیادی به دنبال دارد، اما به خاطر همین عدم سازگاری مشکلات زیادی در اتصال شبکه ها به یکدیگر بوجود می آید.
آتصال شبکه های مختلف به یکدیگر در رده های متفاوتی مطر ح می باشد. به عنوان اتصال دو یا چند LAN به یک یا چند شبکه WAN و اتصال WAN ها به یکدیگر ، نمونه هایی از انواع مختلف بین شبکه سازی می باشد.
بر اساس مدل مرجع OSI   تبادل بین شبکه ای و اتصال شبکه ها به یکدیگر جزء وظایف عمده لایه شبکه می باشد.

شبکه شبکه های کامپیوتری

جعبه دانلود

عنوان : دانلود حل المسایل ویرایش 6 کتاب شبکه کوروس.راس لینک دانلود : دانلود با لینک مستقیم

دیدگاه خود را بیان کنید