خانه / عمومی / آموزش کار با coreldraw

آموزش کار با coreldraw

آموزش کار با coreldraw

آموزش کار با coreldraw

این بار به سراغ نرم افزارهای گرافیکی رفتیم و در این پست کتاب آموزش کورل‌دراو به زبان فارسی رو آماده کردیم که در قالب 376 صفحه نگارش شده است این کتاب فوق العاده یک منبع خوب برای یاد گیری این نرم افزار گرافیکی می باشد که می توانید از همین پست دانلود کنید .

 

توضیحی در مورد نرم افزار CorelDRAW بدیم شاید بعضی از دوستان آشنایی با این نرم افزار دوست داشتنی نداشته باشند ، کورل‌دراو (CorelDRAW) یک نرم‌افزار ویرایشگر گرافیکی بُرداری است، که بدست بنگاه کورل در شهر اتاوای کانادا ساخته و بازاریابی شد. کورل دراو که معمولاً برای طراحی و کمتر برای ویرایش تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد، از هر دو مد برداری و پیکسلی پشتیبانی می کند.

 

کورل‌دراو نرم افزاری کاملا حرفه ای برای طراحی گرافیکی است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید وکتور را طراحی کنید یا به صورت کاملا حرفه ای صفحه بندی را انجام دهید. طراحی چند بعدی و ابزاری مسیریابی این نرم افزار برای طراحی بسیار کارآمد هستند. قابلیت های ویرایش عکس این نرم افزار و ابزار طراحی وبسایت آن در نوع خود بی نظیر می باشند.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *