کتاب راهنمای برنامه Burp Suite

 کتاب راهنمای برنامه Burp Suite

کتاب راهنمای برنامه Burp Suite

در این مطلب یک راهنمای مختصر و مفید برای برنامه Burp Suite است ، شما با خواندن این کتاب یاد می گیرید که چه کارهایی می توانید با این نرم افزار انجام دهید و چه ویژگی هایی دارد ، و همین طور با نحوه نصب نرم افزار هم آشنا می شوید ، برنامه Burp Suite یک چهارچوب مجتمع و ساده برای ارزیابی برنامه های کاربردی تحت وب است نرم افزار Burp Site شامل چندین ابزار می باشد که به صورت یکپارچه با هم در تعامل هستند و به شما اجازه می دهند و تمامی مولفه ها و جنبه های یک برنامه کاربردی تحت وب مدرن را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار بدهید ، در ادامه توضیحات بیشتری در مورد کتاب موجود است ، که می توانید مطالعه کنید .

توضیحات :

راهنمای برنامه Burp Suite : برای متخصصين امنيت برنامه های کاربردی وب خوش آمديد. اين کتاب برای مستند سازی برنامه امنيتی Burp Suite ايجاد شده است و در حين خواندن آن شما خواهيد آموخت چگونه آن را راه اندازی کنيدو چگونه از آن برای آزمايش امنيت برنامه های کاربردی تحت وب استفاده کنيد. همچنين در حين خواندن اين کتاب با ويژگی های اصلی اين برنامه هم آشنا خواهيد شد. شما در این کتاب می فهمید که نرم افزار امنیتیBurp Suite چیست؟ و چگونه آن را دانلود و نصب و پیکر بندی کنید . چگونه یک پراکسیBurp را د رخدمت خود بگیرید و مراحل پیکربندی آن را انجام دهید. چگونه درخواستهای به وب سایت خودرا متوقف کنید. از گزینه ی Site Map در برنامه ی Burp Suite بهره بگیرید. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به : خزیدن در یک وب سایت Burp Suite ، انجام پویش خودکار با Burp ، خودکار سازی حملات با  IntruderBurp ، تجزیه و تحلیل تصادفی داده های برنامه وب ، رمزگشایی و رمزنگاری داده ها با این نرم افزار را فرا خواهید گرفت.

سرفصل ها :

  • Burp Suite چیست ؟
  • استفاده از Burp Porxy
  • هشت ویژگی مهم Brup Suite که شما باید آن ها را بدانید

مطلب دیگری مربوط به مبحث امنیت در شبکه :

مباحث دیگر مربوط به شبکه های کامپیوتری را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *