خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / #C / کتاب بررسی زبان برنامه نویسی 5.0 #C

کتاب بررسی زبان برنامه نویسی 5.0 #C

کتاب بررسی زبان برنامه نویسی 5.0 #C 

کتاب بررسی زبان برنامه نویسی 5.0 #C

در این مطلب کتاب انگلیسی آشنایی با زبان سی شارپ 5.0 را برای علاقه مندان به این زبان برنامه نویسی قرار دادیم . این کتاب به طور کلی زبان C# 5.0 را بررسی می کند و شما را کاملن با این زبان آشنا می کند و شما می توانید از این کتاب به عنوان یک پیش زمینه برای یادگیری کلی استفاده کنید ، هم اکنون رایگان و با لینک مستقیم می توانید کتاب را از وب سایت مهندسی کامپیوتر دانلود نمایید و همچنین اگر به توضیحات بیشتری نیاز دارید در بخش بعدی توضیحات تکمیلی و نام سرفصل های آموزشی کتاب زبان برنامه نویسی C# 5.0 وجود دارد ، مطالعه نمایید .

توضیحات :

کتاب برنامه نویسی با زبان C# 5.0 را که توسط نویسنده Rod Stephens از انتشارات Wrox که به زبان انگلیسی :  در این کتاب به بررسی و ویژگی های جدید در ویژال استادیو 2013 و قابلیت های اضافه شده به سی شارپ 5.0 اشاره شده است . شما در این کتاب با مباحث انواع دیتا تایپ ها در سی شارپ 5.0 ، کنترل ها در سی شارپ ، مباحث شی گرایی ، linq و مباحث پایگاه داده ها ، Error Handling ، برنامه نویسی شبکه در سی شارپ ، برنامه نویسی همروند و موازی در سی شارپ ، ساختار و بکار گیری فایلهای XML ، مباحث ADO دات نت در سی شارپ ، رمزنگاری و امنیت کد نویسی در سی شارپ پرداخته شده است .

سرفصل ها :

  • THE C# ECOSYSTEM
  • C# LANGUAGE ELEMENTS
  • OBJECT-ORIENTED PROGRAMMING
  • INTERACTING WITH THE ENVIRONMENT
  • ADVANCED TOPICS
  • APPENDICES
  • INDEX

 

مباحث دیگر مربوط به زبان برنامه نویسی #C را می توانید در این بخش مشاهده نمایید . 

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *