خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / Css / کتاب آموزش CSS برای طراحان وب

کتاب آموزش CSS برای طراحان وب

کتاب آموزش CSS برای طراحان وب

کتاب آموزش CSS برای طراحان وب

css یکی از زبان های کدنویسی تحت وب می باشد.این زبان خود به تنهایی قادر به ایجاد یک سایت نیست اما سایر زبان های کدنویسی نیز برای بهبود بخشیدن به رنگ و طرح طراحی خود نیاز به CSS دارند.زیرا Css برای ایجاد اشکال و گرافیک مد نظر طراحی شده که شما می توانید با استفاده از css به صفحات php یا html و… خود رنگ و گرافیک و زیبایی ببخشید.

در این کتاب آموزش CSS را برای طراحان وب آماده کرده ایم.

سی اس اس (CSS) چیست ؟

شیوه‌نامهٔ آبشاری یا روی‌انداز آبشاری سَبْک یا سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS: Cascading Style Sheets) در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است.شیوه‌نامهٔ آبشاری از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود. به گفته‌ای ساده تر، این دستورها روش نشان داده شدن قلم‌ها و اندازه‌شان، رنگ‌ها و پس زمینه‌ها، روش چیدمان موزاییک‌های دربرگیرنده داده‌ها (دیواره‌ها)، و بسیاری دیگر از عنصرهای ساختار هر صفحه وب را، درون خود جای می‌دهند.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *