خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / Visual Basic / کتاب آموزش ویژوال بیسیک VB6

کتاب آموزش ویژوال بیسیک VB6

کتاب آموزش ویژوال بیسیک VB6

کتاب آموزش ویژوال بیسیک VB6

در این مطلب کتاب آموزش ویژوال بیسیک VB6 را تهیه و قرار گرفته است . کتاب آموزش VB6 به شما عزیزان ویژوال بیسیک را با زبان فارسی آموزش می دهد و شما به راحتی می توانید ویژوال بیسیک را فرا بگیرید . این کتاب توسط پیمان خدامی در 72 صفحه گرد آوری شده ، شما هم اکنون می توانید این کتاب را رایگان و با لینک مستقیم دریافت نمایید همچنین توضیحات بیشتری درباره کتاب و سرفصل های آن در بخش زیر قرار دارد . میتوانید مطالعه کنید . موفق باشید 

توضیحات :

ویژوال بیسیک 6 که به اختصار آن را vb6 می شناسیم آخرین نسل از برنامه شی گرایی ویژوال بیسیک می باشد که توسط شرکت مایکروسافت ارائه گردیده است. امروزه ویژال بیسیک با بستر دات نت فریم ورک توسعه یافته است. VB6 امکان توسعه برنامه های سریع RAD را فراهم می آورد . استفاده از کتابخانه های API و نیر استفاده از موتور ADO برای اتصال و استفاده از پایگاه داده در ویزال بیسیک فراهم می باشد. کتاب فوق شما را با زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک 6 آشنا کرده و با مثالهای فراوان شما را به یک فرد برنامه نویس حرفه ای تبدیل می کند.

سرفصل ها :

  • آشنایی با ویژوال بیسیک
  • انواع داده ها
  • کنترل برنامه

مطالب مرتبط با مبحث آموزش ویژوال بیسیک :

 مباحث دیگر مربوط به ویژوال بیسیک VB6 را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *