اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / عمومی / کتاب آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

کتاب آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

کتاب آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

کتاب آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

مدیریت محتواهای بسیاری در سراسر اینترنت وجود دارد اما وردپرس بهترین و قدرتمندترین آن هاست.شاید در کل اینترنت میلیون ها سایت با همین مدیریت محتوا ایجاد شده اند و در حال حاضر هم فعالیت می کنند.وردپرس امکانات و خدمات بسیاری را برای سایت های کاربران خود فراهم می کند به همین دلیل مورد لطف و علاقه کاربران قرار گرفته است.شاید مدیریت وردپرس در اوایل کمی سخت و دشوار باشد اما با گذشتن زمان و تمرین کردن با آن می توانید به آن عادت کنید.ما هم کتابی برایتان آماده کرده ایم که می توانید مطالعه نمایید و مهارتتان را در اداره سایت وردپرسی تان بالا ببرید.

وردپرس (WordPress) چیست ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌ها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی، تجاری، علمی و… همچنین قابلیت ایجاد سایت‌های اجتماعی با افزونه‌های قدرتمند همچون buddypress. ایجاد انجمن با افزونه bbpress، ایجاد فروشگاه با افزونه Woocommerce و غیره را داراست که با زبان برنامه‌نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌شود. همچنین نسخه‌ای برای پست‌گرس‌کیوال نیز موجود می‌باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *