اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / ++C / کتاب آموزش مبانی رایانه و برنامه نویسی به زبان ++C

کتاب آموزش مبانی رایانه و برنامه نویسی به زبان ++C

کتاب آموزش مبانی رایانه و برنامه نویسی به زبان ++C

کتاب آموزش مبانی رایانه و برنامه نویسی به زبان ++C

اینبار کتاب آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس را برایتان آماده کرده ایم که چندی پیش از بخش درخواست ها برایمان ارسال شده بود و ما هم تصمیم گرفتیم به درخواست کاربران عزیز احترام بگذاریم و این کتاب را قرار بدهیم . در این کتاب بصورت کامل و جامع راجع به رایانه و زبان برنامه نویسی ++C توضیحات و مطالبی را ارائه کرده ایم که می توانید با دانلود و مطالعه این کتاب از محتوای ارزشمند آن بهره ببرید .

سی پلاس پلاس چیست ؟

++C (بخوانید سی پلاس‌پلاس) یک زبان برنامه‌ نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. از آنجا که در سی++ اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا سی++ از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند.++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *