اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / طراحی صفحات وب / کتاب آموزش جامع طراحی صفحات وب

کتاب آموزش جامع طراحی صفحات وب

کتاب آموزش جامع طراحی صفحات وب

کتاب آموزش جامع طراحی صفحات وب

امروزه وبسایت های مختلفی ایجاد شده اند با شکل و شمایل مختلف.بنظر می آید همزمان از چندین نوع زبان کدنویسی برای طراحی استفاده کرده اند.طراحی صفحات وب حرفه ای فقط وابسته به یک زبان کدنویسی نیست و نخواهد بود چون امکان پذیر نیست.برای طراحی سایت های حرفه ای به در هم آمیختن چندین نوع زبان کدنویسی از جمله HTML ، CSS و . . . نیاز است.

از این رو در صورتی که نیاز به طراحی صفحات حرفه ای داریم می بایست زبان های کدنویسی مختلف که برای طراحی به آن ها نیاز داریم را یاد بگیریم که در همین سایت آموزش های فراوانی راجع به طراحی سایت و صفحات وب وجود دارد.

در این کتاب جامع به طراحی صفحات وب می پردازیم که امیدواریم شما هم طراحی صفحات وب را بطور کامل یاد بگیرید.

طراحی سایت و صفحات وب چیست ؟

طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، وب سایت‌ها با کُدهای ساده HTML نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری که ساختار ساده‌ای به وب گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به آدرس‌های دیگر از طریق ابرپیوند. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *