خانه / مطالب رایگان / نرم افزار / دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال 

دانلود کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال

در این مطلب کتاب شما با امکاناتی که نرم افزار Photoshop در اختیار شما می گذارد در عکاسی دیجیتال آشنا می شوید و کاربرد های فتوشاپ در این زمینه را بیشتر بشناسید ، این به طور کامل تمرکز محتوای آن رو این موضوع بوده و به صورت تخصصی به آن می پردازد . کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال بدست علی حیدری در 118 صفحه نوشته شده ، و با فرمت PDF ارائه شده است ، امیدواریم این کتاب مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد . موفق باشید .

 

توضیحات :

نرم افزار فتوشاپ : یکی از معروف ترین ابزارهای پردازشگر گرافیکی می باشد که میتوان در دنیای عکاسی دیجیتال از آن استفاده های فراوانی می باشد. این نرم افزار محصول شرکت Adobe می باشد که می توان از آن در ایجاد و ترکیب و ویرایش تصاویر دیجیتالی و نگاره ها استفاده کرد. Photoshop بر روی سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش قابل نصب و اجرا می باشد. معروفیت فتوشاپ شهرت فتوشاپ به این دلیل است که فرمت PSD به صورت گسترده استفاده می‌شود و تا حدی توسط نرم‌افزارهای رقیب حمایت می‌شود . شما در این کتاب کاربرد فتوشاپ در عکاسی دیجیتال آشنا خواهید شد.

 

کتاب های دیگر در زمینه آموزش نرم افزار فتوشاپ :

مباحث دیگر مربوط به نرم افزار ها را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *