اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / #C / دانلود سورس پروژه کتابخانه با زبان سی شارپ

دانلود سورس پروژه کتابخانه با زبان سی شارپ

دانلود سورس پروژه کتابخانه با زبان سی شارپ

دانلود سورس پروژه کتابخانه با زبان سی شارپ

در این مطلب سورس پروژه ای دیگر با زبان برنامه نویسی سی شارپ | #C را برای دانلود قرار دادیم . این سورس کد یک نرم افزار مدیریت کتابخانه با امکانات مختلف می باشد که در ادامه توضیحات بیشتری درباره آن درج شده ، شما هم اکنون می توانید این پروژه را کاملا رایگان و با لینک مستقیم توسط لینکی که در انتهای مطلب قرار دارد دانلود نمایید ، همچنین چندین پروژه دیگر هم در بخش بعدی مطلب لینک های قرار داده شده ، که می توانید از آن پروژه ها هم دیدن نمایید ، موفق باشید .

توضیحات :

نرم افزار مدیریت کتابخانه که با زبان سی شارپ و دیتابیس اسکیول سرور : در این سورس کد نکات برنامه  نویسی زیادی گنجانده شده است که می تواند برای دانشجویان مفید واقع شود از جمله امکانات برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد. ثبت مشخصات کتاب مانند (نام کتاب – مترجم کتاب – و… ) ثبت مشخصات کاربران و سطوح دسترسی کاربران ، مشاهده اعضای کتابخانه و ویرایش مشخصات اعضا ، لیست امانت های کتابخانه ف لیست کتاب های کتابخانه ، گزارشگیری حرفه ای ، و… . 

از سورس پروژه های دیگر برنامه نویسی دیدن کنید :

 

مباحث دیگر مربوط به زبان برنامه نویسی #C را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *