خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / #C / سورس پروژه مدیریت پایگاه بسیج تحت زبان سی شارپ

سورس پروژه مدیریت پایگاه بسیج تحت زبان سی شارپ

سورس پروژه مدیریت پایگاه بسیج تحت زبان سی شارپ 

سورس پروژه مدیریت پایگاه بسیج تحت زبان سی شارپ

در این مطلب برای شما دانشجویان گرامی سورس و داکیومنت های پروژه مدیریت پایگاه بسیج را تهیه و برای دانلود قرار دادیم . این پروژه تحت زبان برنامه نویسی سی شارپ طراحی و برنامه نویسی شده ، همچنین توضیحات بیشتر و کامل تری از پروژه و امکانات آن در ادامه آورده شده است که می توانید مطالعه کنید و در انتهای مطلب هم چند لینک از پروژه های مختلف زبان های برنامه نویسی قرار دارد که می توانید از آن ها هم استفاده کنید . امیدواریم لذت ببرید 

توضیحات :

پروژه مدیریت پایگاه بسیج با زبان سی شارپ #C همراه مستندات برنامه : این پروژه با زبان برنامه نویسی #C تهیه شده است داکیومنت های این پروژه هم نیز برای شما کاربران عزیز ضمیمه شده است. در این پروزه شما کار اب فایل ها را بطور کامل فرا خواهید گرفت در این پروژه سعی شده است که از سیستم ساختار فایل که در درس ذخیره و بازیابی اطلاعات تدریس شده است بجای پایگاه داده استفاده شود. از امکانات این سورس کد مدیریت پایگاه بسیج می توان به ثبت فعالیت های انجام شده ، ویرایش و حذف فعالیت ها ، ثبت اعضای جدید با تمام مشخصات ، ویرایش و حذف آن ها و قابلیت جستجوی کامل اشاره نمود. شما می توانید سورس کد پروزه مدیریت پایگاه بسیج را که با زبان سی شارپ در محیط ویژال استادیو 2010 برنامه نویسی شده است به همراه داکیومنت نرم افزار را رایگان دانلود کنید .

از سورس پروژه های دیگر برنامه نویسی دیدن کنید :

مباحث دیگر مربوط به زبان برنامه نویسی #C را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *