اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / #C / سورس پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با زبان #C

سورس پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با زبان #C

سورس پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با زبان #C

سورس پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با زبان #C

و این بار سورس پروژه مدیریت فروشگاه موبایل برنامه نویسی شده توسط زبان سی شارپ | #C به اشتراک گذاشته شده است . این پروژه بسیار کامل و جامع است و به همراه سورس ، مستندات پروژه هم ضمیمه فایلی که دانلود می کنید شده ، در ادامه هم لینک دسترسی به پروژه های دیگر مرتبط و توضیحات بیشتری درباره این سورس نوشته شده ، که برای آن که بیشتر با این پروژه آشنا شوید مطالعه نمایید . موفق باشید 

توضیحات :

پروژه فروشگاه موبایل که با زبان سی شارپ و با پایگاه داده Sql Serverدر این پروژه سعی شده است بر بهینه بودن فرم ها و نرمال سازی جداول پایگاه تمرکز بیشتری شود. در این پروژه از کامپوننت شرکت dev مورد استفاده قرار گرفته است که بر زیبایی این پروژه افزوده است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد سورس کد فروشگاه موبایل می توان به ثبت و خرید و فروش کالا موبایل ، گزارشگیری بسیار حرفه ای ، ثبت و ویرایش مشتریان ، واسط کاربری بسیاز شیک و زیبا ، و.. اشاره کرد. این پروژه با اسکویل سرور 2008 و با زبان C# کد نویسی شده است که امید است مورد توجه شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی قرار بگیرد .

از سورس پروژه های دیگر برنامه نویسی دیدن کنید :

 

مباحث دیگر مربوط به زبان برنامه نویسی #C را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *