اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / نمونه سوال درس طراحی و پیاده سازی

نمونه سوال درس طراحی و پیاده سازی

نمونه سوال درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی

نمونه سوال درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی

در این مطلب مجموعه ای از نمونه سوالات مختلف درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی را برای شما کاربران گرامی تهیه شده است . توضیحات تکمیلی درباره نمونه سوالات در ادامه درج شده است که بهتر است مطالعه شود . شما این نمونه سوالات را هم اکنون می توانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید .

توضیحات :

امروزه با گسترش علوم کامپیوتر و نفوذ گستره آن در تمامی جوانب زندگی بشر زبان های برنامه نویسی جهت گسترش کاربرد آنها نیز به موازات آن گسترش یافته است بطوری که شاید بتوان گفت امروزه بیش از صدها زبان برنامه نویسی جهت نیل به اهداف مختلف و بهره برداری های متفاوت وجود دارد. درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی یکی از مهمترین دروس دانشجویان مهندسی کامپیوتر است که به مسائلی که منجر به طراحی و پیاده سازی نوعی زبان برنامه نویسی می شود می پردازد. این مجموعه دربرگیرنده 32 سری نمونه سوالات درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی است که اکثر نمونه سوالات دارای پاسخ می باشند. این مجموعه جهت آسان نمودن گردآوری و نیز آشنایی با نوع سوالات این درس به صورت مجموعه گردآوری شده است.

 

مباحث دیگر مربوط به طراحی و پیاده سازی را می توانید در این بخش
مشاهده نمایید .

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *