خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / دانلود کتاب فارسی آموزش Linux

دانلود کتاب فارسی آموزش Linux

دانلود کتاب فارسی آموزش Linux

دانلود کتاب فارسی آموزش Linux

کتاب آموزش نصب و راه اندازی سیستم عامل معروف و متن باز Linux هم اکنون کاملا رایگان در دسترس شماست و شما می توانید برای آموزش لینوکس از پایه از این کتاب استفاده کنید حتی کسانی که هیچ آشنایی با این سیستم عامل ندارند همچنین توضیحات بیشتری درباره کتاب و متحویات و عناوین سرفصل های کتاب آموزش Linux در ادامه درج شده است که می توانید مطالعه کنید این کتاب به زبان فارسی نگارش شده و دارای ۶۸ صفحه می باشد . امیدواریم از این مطلب لذت ببرید . 

توضیحات :

آموزش لینوکس ابونتو 14.4 تحت عنوان کتاب آموزش لینوکس را خوب یاد بگیریم به زبان فارسی تهیه شده است. در این کتاب سعی شده است که به صورت مصور و گام به گام شما را با نصب سیستم عامل گنو لینوکس آشنا نماید. Ubuntu یکی از توزیع های لینوکس رومیزی می باشد که از نسل خود دبیان  برگرفته شده است .   گنو لینوکس یک سیستم عامل متن باز و رایگان بوده که تحت قانون GPL انتشار یافته است  که یک سیستم عامل همه منظوره و ملتی تسک و ملتی یوزر می باشد . در این کتاب با نصب و پیکربندی لینوکس ابونتو 14.4 در ماشین مجازی VM شبیه سازی شده است  و در ادامه پیکربندی شبکه و نصب برنامه ها RPM پرداخته شده است. این کتاب مناسب برای مبتدیان لینوکس می باشد که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

سرفصل ها :

  • لینوکس چیست ؟
  • ویژگی های سیستم عامل لینوکس ؟
  • اصطلاحات و کلمات کلیدی لینوکس
  • انواع روش های نصب لینوکس
  • میز کار ابونتو
  • و …

از کتاب آموزش ویندوز ۱۰ هم دیدن کنید :

مباحث دیگر مربوط به سیستم عامل را می توانید در این بخش مشاهده نمایید .  

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *