دانلود کتاب زبان تخصصی رشته IT

دانلود کتاب زبان تخصصی رشته IT 

دانلود کتاب زبان تخصصی رشته IT

در این مطلب دو جزوه زبان تخصصی رشته IT را برای شما کاربران گرامی وب سایت مهندسی کامپیوتر آماده کردیم برای دانلود و شما هم اکنون می توانید با لینک مستقیم این جزوه ها را دانلود نمایید ، کتاب زبان تخصصی IT در 277 صفحه بدست احمد فراهانی نگارش شده است ، امیدواریم این مطلب مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد ، موفق باشید . در ادامه توضیحات بیشتری درباره کتاب وجود دارد که می توانید مطالعه کنید ، موفق باشید .

 

توضیحات :

کتاب زبان تخصصی رشته ی IT : این کتاب مناسب برای داوطلبانی کنکور ارشد فناوری و اطلاعات می باشد. این کتاب تمامی مباحث شبکه های کامپیوتری و سخت افزار و مفاهیم برنامه نویسی و تجارت الکترونیکی را پوشش میدهد. زبان تخصصی یکی از درس های رشته ی نرم افزار و ای تی می باشد که با لغات و اصلاحات تخصصی رشته کامپیوتر آشنا خواهید شد. و میتوانید خود را با دنیای روز تکنولوژی همسان کنید.. در این کتاب شما با گرامر زبان انگلیسی نیز اشنا می شود انواع زمانها در زبان انگلیسی و…. . این کتاب میتواند به شما دانشجویان عزیز کمک شایانی نماید.

 

مباحث دیگر مربوط به فناوری اطلاعات میتوانید در این بخش مشاهده نمایید .

 
 

 

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *