خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / دانلود پاورپوینت ساختمان داده در زبان #C

دانلود پاورپوینت ساختمان داده در زبان #C

دانلود پاورپوینت ساختمان داده در زبان #C 

دانلود پاورپوینت ساختمان داده در زبان #C

در این مطلب اسلاید هایی برای درس ساختمان داده ها برای دانشجویان گرامی تهیه و با لینک مستقیم برای دانلود قرار داده شده است و این پاورپوینت دارای مطالب کاربردی و درون آن مثال های مختلفی هم وجود دارد ، برای شما در بخش بعدی توضیحات بیشتری درباره این پاورپوینت آموزشی نوشته شده است که می توانید بخوانید ، امیدواریم این مطلب موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد ، موفق باشید .

 

توضیحات :

ساختمان داده : یکی از درسهای پایه ای رشته کامپیوتر بوده که به بررسی مفاهیمی مانند آرایه ها ، پشته ها ، صف ها ،لیست های پیوندی ، انواع جستوجوهای خطی باینری جستجوی دو دویی و جستجوی سریع ، مفاهیم درخت های دودویی ، درخت هاي AVL،   قرمز – سیاه و هيپ ، گراف ها و نیز بررسی پیچیدگی زمانی در الگوریتم ها می پردازد. گرچه در این درس به زبان خاصی اشاره نشده ولی اگر به ساختار داده ها و ساختمان داده ها در زبان سی شارپ علاقه دارید این مجموعه اسلاید شما را با ساختمان داده ها در C#اشنا کرده که میتواند در برنامه نویسی شی گرا به شما کمک شایانی نماید. . پاورپویت آموزش ساختمان داده ها در #C شامل 9 فصل است که به توضیح کامل مباحث مربوط بهدرس ساختمان داده پرداخته است.

مطالب مرتبط با آموزش درس ساختمان داده ها :

مباحث دیگر مربوط به درس ساختمان داده را می توانید در این بخش مشاهده نمایید

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *