خانه / مطالب رایگان / دروس دانشگاهی / دروس تخصصی / پایگاه داده / دانلود کتاب آموزش مرحله ای ایجاد پایگاه داده

دانلود کتاب آموزش مرحله ای ایجاد پایگاه داده

دانلود کتاب آموزش مرحله ای ایجاد پایگاه داده

دانلود کتاب آموزش مرحله ای ایجاد پایگاه داده

در این مطلب کتابی با نام راه حل پایگاه داده که محتوای آموزشی آن مراحل ایجاد یک پایگاه داده را به شما آموزش می دهد و مطالب این کتاب موضوعات مختلفی را در بر می گیرد که در ادامه به آن اشاره شده است و توضیحات دقیق تری درباره کتاب را می توانید بخوانید ، همچنین کتاب دارای 365 صفحه باشد که هم اکنون می توانید کاملا رایگان و با لینک مستقیم آن را دانلود نمایید ، موفق باشید .

توضیحات :

کتاب راه حل پایگاه داده : رهیافت گام به گام برای ساخت پایگاه داده را که توسط مهندس حامد نجارپورجباری ترجمه شده است .در این کتاب شما با مباحث بانک های اطلاعاتی اشنا خواهید شد. در این کاب شما با مباحثی مانند. مزایا و معایب DBMS ، طراحی پایگاه داده ها  ، بررسی مدل رابطه ای ، مدل سازی رابطه – موجودیت ، نرمال سازی پایگاه داده ها ، متدولوژی طراحی پایگاه داده ، طراحی منطقی پایگاه داده ها ، طراحی فیزیکی پایگاه داده ها ، پرسجو ها و دستورات T-SQL پرداخته می شود. این کتاب نوشته Thomas Connolly & Carolyn Begg می باشد که ترجمه به زبان فارسی شده است

سرفصل ها :

  • بخش 1 : پیش زمینه
  • بخش 2 : تکنیکهای تحلیل و طراحی پایگاه داده
  • بخش 3 : طراحی منطقی پایگاه داده
  • بخش 4 : طراحی فیزیکی پایگاه داده
  • بخش 5 : دومین مثال عملی
  • ضمیمه ها

مطالب دیگر مرتبط با مبحث پایگاه داده :

مباحث دیگر مربوط به درس پایگاه داده را می توانید در این بخش مشاهده نمایید

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *