خانه / مطالب رایگان / برنامه نویسی / آموزش سایت سازی با جوملا

آموزش سایت سازی با جوملا

آموزش سایت سازی با جوملا

آموزش سایت سازی با جوملا

خیلی وقتا پیش میاد میخواید برای خودتون یا کسی سایت را اندازی کنید و هیچ گونه اطلاعاتی در این زمینه ندارید در این پست کتابی رو معرفی میکنم خدمت شما که با خوندن کامل این کتاب میتوانید از طریق یکی از سیستم های مدیریت محتوای رایگان یک سایت با تمام امکانات راه اندازی کنید . این کتاب آموزش راه اندازی و مدیریت سایت با جوملا هست که در قالب 128 صفحه نگارش شده است . اگر میخواید سایتی طراحی و راه اندازی کنید حتما از این کتاب استفاده نمایید .

جوملا چیست؟
زبان برنامه نویسی جوملا مبتنی بر PHP و پایگاه داده (DataBase) آن MySQL میباشد.اولین نسخه جوملا در سال 2005 با نام جوملا 1 عرضه شد و سپس در سال 2008 نسخه 1.5 آن توسط تیم توسعه دهنده منتشر شد که قابلیتهای آن باعث شد بلافاصله پس از انتشار محبوبیت فراوانی در دنیا پیدا نماید بطوری که جوایز متعددی را نصیب خود نمود. جوملا از بدو تولد جایزه بهترین CMS دنیا را طی سالهای 2006 – 2007 و 2001 کسب نموده است.
پس از نسخه 1.5 ، تیم توسعه جوملا جهانی در سال 2011 نسخه جدیدی را تحت نام جوملا 1.6 عرضه نمود و 6 ماه بعد نیز نسخه 1.7 را منتشر کرد.در نسخه 1.7 از نظر امنیت و بهینه سازی کارهای بسیار مفیدی بر روی هسته اصلی سیستم مدیریت محتوای جوملا صورت گرفت و آن را قدرتمند تر از گذشته نمود.
مجددا شش ماه پس از انتشار نسخه 1.7 ، وب سایت رسمی جوملا جهانی اقدام به انتشار نسخه جدید و پایداری از جوملا نمود و اینبار جوملا 2.5 را عرضه کرد.این نسخه به مدت طولانی باقی خواهد ماند و در حال حاضر آخرین نسخه منتشر شده از سیستم مدیریت محتوای جوملا جهانی میباشد.

قبل از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش نظرات سایت مطرح نمایید (بخش زیرین) بعد از خرید: اگر سوالی داشتین در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید (p30eng.com/support)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *