کتاب آموزش css3 به زبان فارسی

کتاب آموزش css3 به زبان فارسی

کتاب آموزش css3 به زبان فارسی

برای طراحی سایت و نیز بخشیدن رنگ و طراحی ها و استایل های متفاوت به صفحات HTML به دانش کدنویسی Css نیاز است.برای ایجاد اشکال مختلف و نیز رنگ بخشیدن و طراحی بخش های متفاوت باید از Css استفاده کنیم.از این رو اخیرا Css3 که نسخه کامل تر و جدیدتری از سی اس اس می باشد امکانات فراوان و زیادی را نسبت به Css قبلی در اختیار ما قرار میدهد.

برای زیباسازی و نیز بخشیدن گرافیک به صفحات خود نیاز به کدنویسی Css3 دارید که در این کتاب آموزش کامل آن را به زبان فارسی در اختیار شما قرار داده ایم.بعلاوه می توانید از مطلب دیگر ما با عنوان دانلود کتاب آموزش کدنویسی HTML استفاده کنید تا درک بهتری از CSS داشته باشید.

CSS (سی اس اس) چیست ؟

شیوه‌نامهٔ آبشاری یا روی‌انداز آبشاری سَبْک یا سی‌اس‌اس (به انگلیسی: CSS: Cascading Style Sheets) در کنار اچ‌تی‌ام‌ال هستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. سی‌اس‌اس روشی ساده برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است.شیوه‌نامهٔ آبشاری از جنس زبان‌های نشانه‌گذاری، با ساختار متن سادهٔ رایانه هستند و درون هرکدام، دستورهایی آبشار مانند و پی‌درپی، برای چگونگی نمایش هر صفحه وب افزوده می‌شود. به گفته‌ای ساده تر، این دستورها روش نشان داده شدن قلم‌ها و اندازه‌شان، رنگ‌ها و پس زمینه‌ها، روش چیدمان موزاییک‌های دربرگیرنده داده‌ها (دیواره‌ها)، و بسیاری دیگر از عنصرهای ساختار هر صفحه وب را، درون خود جای می‌دهند.

Css برنامه نویسی

جعبه دانلود

عنوان : دانلود کتاب آموزش css3 به زبان فارسی لینک دانلود : دانلود با لینک مستقیم

دیدگاه خود را بیان کنید